המבצע תקף עד לסיום הוובינר
השתמשי בקוד קופון BETEN

שאלות ותשובות – שימוש בחגורה

לשימוש בחגורה במהלך תהליך השיקום יש שני תפקידים חשובים.

  1. החגורה שומרת עלינו בזמן היקום מתנועות מתפרצות של שיעול, אפצ’י או הרמה של דברים כבדים.
  2. החגורה אוספת אותנו, עוטפת אותנו ושומרת על המודעות שלנו לתנועה וליציבה של הגוף.

החגורה מלווה אותנו 24/7 למשך כל תהליך השיקום, גם ביום וגם בלילה. אנחנו מסירות אותה להפוגות קצרות של מקלחת, ים , בריכה וכדומה או סתם לאתנחתא קצרה

החגורה צריכה להחזיק אותנו, לאסוף אותנו ולעטוף אותנו היטב, אך אין צורך שהיא תחנוק אותנו או שתקשה עלינו לנשום. כל אחת מרגישה על עצמה מתי זה יותר מדי. כן חשוב לדעת כי חגורה משוחררת ורפויה מדי לא מסייעת לתהליך השיקום.

ניתן להניח את החגורה או על הגוף או מעל גופיה דקה ולהתלבש רגיל.

החגורה עשויה כותנה וסיב סינטטי שנקרא אלסטין. ישנן נשים שעורן רגיש לסיב הסינטטי ובמגע ישיר עם העור נוצרת תגובה אלרגית בצורה של פריחה, עקצוץ או גירוד. במקרה כזה מומלץ לעשות הפוגה של כמה שעות ללא החגורה ולאחר מכן להניח את החגורה על גופיה דקה ללא מגע ישיר עם העור.

בכל תהליך שיקום ישנם מס’ פרמטרים להצלחה. בתהליך השיקום הטבעי שלנו השילוב של התרגול, ההקפדה על תנועה מניעתית והשימוש בחגורה הם הפרמטרים שמובילים להצלחה מירבית בתהליך. אין ציפייה שנעשה משהו שמפריע לנו להתנהל או לקיים אורח חיים רגיל, יחד עם זאת, חשוב לזכור ששימוש מועט בחגורה משפיע על קצב ההתקדמות שלנו בשיקום.

אורח החיים של חגורה הוא שבועיים של שימוש רציף. בסט החגורות הראשון שקיבלתן ישנן 4 חגורות ליתר ביטחון למשך 4 שבועות. מומלץ להשתמש בשתי חגורות ברוטציה בכל שבועיים.

אם במהלך השבועיים הראשונים של התהליך החגורה נהיית גדולה ורופפת את עוברת לסט החגורות של השבועיים הבאים שלרוב הן במידה קטנה יותר. 

כדאי להיות עם החגורה החדשה במהלך שעות היום ובשעות הלילה והשינה להשתמש בחגורה הישנה. כך החגורה החדשה תשמור על צורתה לאורך זמן.

שלבי השיקום הראשונים הבטן בולטת או עגלגלה והשימוש בחגורה עשוי להיות מאתגר. ככל שנתמיד בתרגול הבטן תתיישר ותתהדק, כך גם החגורה תהיה מונחת בצורה טובה ונוחה יותר. בסט הבא של החגורות שישלח אלייך תקבלי חגורת רשת רכה יותר ותוכלי להניח את שתי החגורות בצורה שתכסה ותתמוך יותר.

4 חגורות הן הכמות הנכונה לתהליך לכל שלב בתהליך, במידה ואת מעוניינת בחגורות נוספות, ניתן לרכוש מאיתנו. מוזמנת לשלוח אלינו מייל: [email protected]

לחגורת הרשת כמה שימושים:

  1. ניתן להשתמש בחגורת הרשת כחגורה נוספת לתמיכה  וכיסוי מלא של מרכז הגוף, בנוסף לחגורת הסקוצ’. חגורת הרשת מונחת ראשונה על הגוף בחלק התחתון של הבטן וחגורת הסקוצ’ מונחת שניה בחלק העליון יותר של הבטן לטובת כיבסוי מלא.

חשוב לציין שהשימוש בשתי החגורות במקביל מיועד לשימוש במהלך היום בלבד ובשום אופן לא בלילה.

השימוש בחגורת הרשת הוא שימוש קצר של מס’ שבועות וזאת בשילוב עם תרגול אקטיבי ועקבי.

  1. חגורת הרשת יכולה לשמש אותנו במקרה שלובשים בגדים עדינים, רכים או צמודים יותר.
  2. חגורת הרשת תעזור לנו בתהליך הפרידה מחגורת הסקוצ’.

בסיום תהליך השיקום שלך, אין לך יותר צורך בשימוש בחגורות. את מוזמנת לכבס את החגורות ולשמור אותם במידה ואת מעוניינת להיכנס להריון נוסף, במקרה כזה הן ישמשו אותך במידה ותחליטי אחרי הלידה לחזור לתקופה קצרה של שיקום, או אם מכל סיבה שהיא יצאת מהתהליך ולא הקפדת על תחזוקה ותרגול וברצונך לחזור לתקופה של שיקום.

או שאת יכולה להיפטר מהן בדרך יצירתית.