אודות

אודות מיכל קנר מייסדת שיטת העוטפת

נעים להכיר! שמי מיכל קנר ‘העוטפת’. התגוררתי במשך כ-20 שנים במזרח אסיה, סינגפור, טיוואן והונג קונג, במהלכן נחשפתי לתרבות העשירה ולעולם הריפוי המסורתי, שם למדתי סינית, זן, מדיטציה, פונג שווי ולימודי הדרכת כושר גופני.

לאחר הלידה של בתי הבכורה, נחשפתי במקרה לשיטת העיטוף המסורתית, הנהוגה באינדונזיה-מלזיה, שמטרתה לשקם את הבטן באופן טבעי, לא פולשני,
ועם תוצאות מהירות.

הופתעתי מהתהליך האותנטי המרתק ומהתוצאות המיידיות והמדהימות של הבטן המשוקמת שלי והחלטתי ללמוד ולהתמחות בתחום. תהליך הריפוי והשיקום הביטני הינו מסורתי ומיוחד המכיל בתוכו ידע עתיק, כזה שעושה קסמים!
מאז מטפלת במאות נשים בישראל ועוזרת להן לחזק ולשקם את הבטן באמצעות המסורת העתיקה בשילוב טכניקות ואביזרים, שאני מעצבת בעצמי ומכשירה מטפלות בשיטה שמסייעות לנשים לשקם את הבטן לאחר לידה.

שיטה אינדונזית מסורתית לשיקום הבטן

השיקום הביטני מבוסס על שיטה אינדונזית מסורתית. זוהי שיטה טבעית ועדינה ללא התעמלות, ללא דיאטה, ללא ניתוחים או פעולות פולשניות. לפעמים קשה להאמין שאפשר בכזו עדינות ופשטות להגיע לתוצאות מדהימות אבל האמת היא, שבמזרח אסיה זו מסורת שעוברת מאם לבת כבר מאות שנים. הן פיתחו את העיטוף עם בדי כותנה, בעיקר בכדי לחזק את מרכז הגוף, להדק את הבטן ולתחזק יציבה טובה וזקופה.

מיכל קנר, מפתחת השיטה, התבססה על העקרונות המסורתיים, עם התאמות לעולם המודרני  ויש בה חדשנות עם חכמה עתיקת יומין. זו הסיבה שהיא פשוט עובדת!

בניגוד לעולם המערבי, התכנית מנגישה שיטה שהיא כמעט הפוכה ממה שרוב הנשים מכירות. אנחנו כל כך רגילות למאמץ, לתרגול של כפיפות בטן, דיאטות למינהן והתערבות פולשנית, פה אנחנו עובדות על מערכת השרירים העמוקה ביותר באופן עדין ועם מאמץ מינימלי. כך שתוכלי להמשיך ליהנות מאיכות חיים, ועדיין לראות שיפור משמעותי במראה הבטן ובתחושת החוזק והיציבה בגוף.

העוטפת בתקשורת

נשים משתפות תוצאות

מעוניינים לדבר איתנו?
הרשמו פה ונחזור בהקדם!